Terug

Argentum nitricum c 30 hoe te gebruiken tegen angst/paniek?

anoniempje

 

Heb dezelfde klachten die ik eerst had. Toen kreeg ik Argentum Nitricum C30, maar weet niet meer hoeveel te gebruiken. Heb last van soms zomaar angst. Bij voorbaat dank.


4 Antwoorden

Antwoord van Vital Homeopathie

Goede dag

Wanneer u voor deze klachten eerder Arg N heeft gekregen en dit heeft gewerkt dan lijkt het me goed even opnieuw contact op te nemen met de homeopaat die dit aan u voorgeschreven heeft. Hij of zij kan het beste bepalen wat op dit moment verstandig is om te doen omdat niet gezegd is dat de huidige situatie weer hetzelfde middel nodig heeft. Het is voor een klassiek werkend homeopaat niet mogelijk om situaties vanuit 1 vraag zo te beantwoorden zonder de voorgschiedenis te kennen. Beter even in contact met de persoon die uw situatie kent.

 

met vriendelijke groet. 


Antwoord van anoniempje

helaas is de homeopaat niet meer werkzaam maar zijn precies  dezelfde klachten en het heeft mijn erg geholpen


Antwoord van Vital Homeopathie

Dan is het het beste om even te bellen met de Homeopathielijn die sinds kort geopend is op nr: 0900 400 2050. Ze zijn bereikbaar van ma t/m vrij van 18 tot 22 uur.

Hoop dat het lukt

 


Antwoord van anoniempje

Oke dank u  wel