Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Terug

Kunt u mij helpen bij een hoge bloeddruk door pseudo-allergie?

Goedhart

18-08-2010 | 23:20

Beste homeopaten,

 

Heeft u ooit gehoord van een pseudo-allergie voor tyramine, waardoor een zeer hoge bloeddruk ontstaat, die snel daarna overgaat in atriumfibrilleren? Dit fibrilleren stopt niet vanzelf, maar moet of chemisch of electrisch gecorrigeerd worden. Heeft het zin om een consult bij een homeopaat af te spreken, en zo ja, bij wie? Afstand maakt dan niet uit, als het maar iemand is die dit kent.

 

Dank!

 

Monique Goedhart 


  

1 Antwoord

Antwoord van Praktijk klassieke Homeopathie SuSanna Oldersma
12-09-2010 | 11:03

Deze specifieke allergie voor tyramine dat vooral in gefermenteerde voedingsmiddelen zit ken ik niet.

Wel behandel ik mensen met heftige allergieen voor voedingsmiddelen of bijv. wespensteken. Door de homeopathische behandeling bereik ik vaak dat de enorme heftigheid van de allergische reactie afneemt.

 

Groeten,

SuSanna Oldersma

Homeopaat te Nieuwkoop