Terug

Welk alternatief homeopatisch middel tegen angststoornis is er?

Ferdinand

Goededag,

 

Regelmatig heb ik helaas last van angststoornis (faalangst, cognetief doemdenken, negatief zelfbeeld etc). In mijn werk zit dit mij heel erg in de weg. Nu heb ik zo nu en dan wel eens via de huisarts Paroxetine voorgeschreven gekregen. En dat hielp, echter na een bepaalde tijd stopte ik en kwam het weer terug. Bestaat er een homeopatisch middel die dit type angst kan onderdrukken?

 

Hoor graag.

 

Groet Ferdinand


1 Antwoord

Antwoord van Marianne Smit. Klassiek Homeopaat

Beste Ferdinand,

 

Als je met een geneesmiddel stopt en je klachten komen terug ben je aan het onderdrukken en niet aan het genezen. Homeopathie gaat over genezen. 

 

In jouw geval gaat het dan om een angststoornis. Om precies te zijn: jouw angststoornis. Want er zijn net zoveel angststoornissen als mensen die er last van hebben. Ieder ervaart het op zijn eigen manier en daarom is er niet 1 middel. Ik kan dus niet zeggen: bij die angststoornis hoort dat homeopathisch middel. Alleen aan de hand van jouw specifieke ervaring kan ik het voor jou passende middel voorschrijven. 

 

Wil je meer weten? Bel me of kijk op mijn website:www.homeopathievoorjou.nl

Hartelijke groet, Marianne Smit - Klassiek Homeopaat